Logi sisse Mobiil-ID abil
AMERICAN BOY, müük, kuulutus 83045860 - Kuldne Börs
Kõik kuulutused
Kõik rubriigid
Raamatud
Ilukirjandus (7611)
Rubriikide register
Rubriikide puu


VIITED














aripaev.ee


FACEBOOK


   

AMERICAN BOY


   
ID: 83045860, muudetud 11:20 13.02.2020
5 € (sisaldab km)
kasutatud

Autor(id): Andrew Taylor, Kirjastus: HarperPerennial, Aasta: 2008, LK: 512, Seisukord: normaalses seisukorras, Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega, Sisu: RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.064

Interweaving real and fictional elements, 'The American Boy' is a major literary historical crime novel in the tradition of 'An Instance of the Fingerpost' and 'Possession'. Repackaged as part of the Perennial fiction promotion. England 1819: Thomas Shield, a new master at a school just outside London, is tutor to a young American boy and the boy's sensitive best friend, Charles Frant. Drawn to Frant's beautiful, unhappy mother, Thomas becomes caught up in her family's twisted intrigues. Then a brutal crime is committed, with consequences that threaten to destroy Thomas and all that he has come to dearly value. Despite his efforts, Shield is caught up in a deadly tangle of sex, money, murder and lies -- a tangle that grips him even tighter as he tries to escape from it. And what of the strange American child, at the heart of these macabre events -- what is the secret of the boy named Edgar Allan Poe?

Märksõnad:
ilukirjandus
romaanid

Sari: The Perennial Collection

KUULUTAJA
Vanaraamat
Saada kuulutajale e-mail
www.vanaraamat.ee
Tel. Näita numbrit
Tartumaa, Tartu haldusüksus, Riia 5, 51010
vanaraamat.jpg
TEGEVUSED
kopeeri viide

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i Privaatsuseeskirjad ja Teenusetingimused.
AMERICAN BOY



  1. 16 450.-

    Ford Tourneo Custom 2014

    Ford Tourneo Custom 2014

    114 kW 2.2

  2. 2000.-

    Oksjon VW Golf 2002

    VW Golf 2002

    74 kW 1.9 TDI

  3. 12 250.-

    Oksjon Hummer H3 2008

    Hummer H3 2008

    180 kW 3.7

  4. 1999.-

    Oksjon MB 609D 1991

    MB 609D 1991

    66 kW 4.0

  5. 235.-

    Oksjon Opel Combo 2006

    Opel Combo 2006

    66 kW 1.4

  6. 8200.-

    Audi A4 2008

    Audi A4 2008

    195 kW 3.2


  Kontakt   |   Reklaam ja hinnakiri   |   Kasutustingimused   |   Privaatsuspoliitika   |   Tagasiside   |   Sisukaart   |   Abi   |   Hoiatus
Info ja kliendiabi: 620 8819 (E-N 9-17, R 9-15), e-mail: info@kuldnebors.ee   
AMERICAN BOY, müük, kuulutus 83045860 - Kuldne Börs
Copyright © auto24 AS